آموزش مجازی زبان چینی

دوره‌ها و جلسات مجازی

برگزاری دوره‌ها و جلسات مجازی زیر نظر مجرب‌ترین اساتید ایرانی و چینی در وبسایت آموزش مجازی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین

جلسات آنلاین رفع ایراد

برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و رفع ایرادات آنلاین با حضور کارشناسان زبان چینی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین به صورت هفتگی

اعطای گواهینامه پایان دوره

اعطای گواهینامه معتبر بین‌المللی گذراندن دوره پس از قبولی در آزمون‌های دوره و امکان استخدام شدن در بنیاد چین پس از گذراندن دوره‌ها.

زبان چینی را مجازی بیاموزید

سایت مرکز آموزش مجازی بنیاد مطالعات چین مکانی برای برگزاری دوره‌های مجازی و آزمون‌های ‌آنلاین زبان چینی است.

ما با اساتیدی مجرب فضایی شبیه به فضای کلاس های غیرمجازی برای شما ایجاد کرده‌ایم که شما می‌توانید همزمان آزمون‌های آنلاین داشته باشید و از پشتیبانی ما در یادگیری زبان استفاده کنید.

دوره‌های حضوری زبان چینی

در موسسه بین‌المللی مطالعات چین دوره‌های زبان چینی را به صورت حضوری بگذرانید. در این دوره‌ها از مجرب‌ترین اساتید زبان چینی در ایران استفاده می‌شود. همچنین برخی از استاید در این کلاس‌ها زبان مادری‌شان چینی است.

بخش‌های آموزش زبان چینی

واژه آموزی

بخش واژه آموزی شامل ده ها دسته متفاوت از واژه های دسته بندی شده براساس خصوصیات متفاوت، مانند دسته بندی های مطابق سطح، موضوع و همچنین واژه های کتاب هاست.

کتابخانه گرامری

کتابخانه گرامری وبسایت، دارای یک مجموعه بزرگ از درس های گرامری است که به صورت موضوعی دسته بندی شده اند. این درس ها تقریبا تمام مباحث اصلی گرامری زبان چینی را پوشش می‌دهند.

الفبا و تلفظ

در بخش الفبا و تلفظ شما با حروف الفبای زبان چینی و نحوه تلفظ آنها آشنا می‌شوید. این بخش همچنین دارای یک کتابخانه آموزشی برای یادگیری تلفظ حروف فونتیک است.

متون ساده

در این قسمت می‌توانید از طریق استفاده از متن و داستان به یادگیری زبان چینی بپردازید. یادگیری زبان از طریق متن و داستان گذشته از مهارت خواندن، به بهبود یادگیری واژگان هم کمک می‌کند.

موسیقی آموزشی

در بخش موسیقی، از طریق گوش دادن به انواع موسیقی و خواندن متن ترانه‌ها می‌توانید مهارت خود را در زبان چینی بهبود دهید و از طریق تمرین کردن یک ترانه واژه‌های جدید یاد بگیرید.

آموزش مکالمه

بخش مکالمه، از طریق داشتن نمونه‌های دسته‌بندی شده از مکالمات در سطوح مختلف به شما در بهبود مهارت مکالمه در زبان چینی کمک می‌کند.

آموزش مجازی در بنیاد چین چگونه است؟